STST09DYE5ST-ST SM OS1/OS2 DUPLEX 5M - 09/125 µm

...mehr
Przewód krosowy LWL Duplex ST-ST SM OS1/OS2

Konstrukcja:
• Wtyk ceramiczna ferrula z osłonką przed kurzem
• Kompaktowe włókna 900 µ izolacja
• Średnica kabla standardowa 2,8mm (ST, SC, SCA)
• Średnica kabla standardowa 2,0mm (LC, LCA)

• RoHS: zgodny
• Opakowanie: Indywidualny protokół kontroli i własny numer identyfikacyjny produktu

Dane techniczne
• Typ i wtyk
• Przewód krosowy OS1/OS2 09/125

Standard:
• zgodny z IEC, EIA, TIA i Telcordia

Specyfikacja kabla:
• Materiał: bezhalogenowy (LSZH)
• Element wzmacniający: Włókna aramidowe
• Odporność na ściskanie: 1000 N
• Temperatura robocza: -20°C do +60°C
• Kolor kabla: Standardowy ŻÓŁTY
• Odporność ogniowa: IEC 60332-1
• Włókno: 900 µm, OS1/OS2 ITU-652.D, zgodny z TIA/EIA 492 CAAA

Specyfikacja wtyku (moc optyczna):
• Jednomodowy
• Tłumienność wtrąceniowa: maks. 0,25 dB (IEC 61300-3-4)
• Tłumienność wtrąceniowa: typowa 0,18 dB (IEC 61300-3-4)
• Tłumienność odbiciowa: UPC/APC 55/65 dB (IEC 61300-3-6)

Specyfikacja włókna:
• Tłumienie (dB) km 0,38 @ 1319 nm / 0,25 @ 1550 nm
• Dyspersja chromatyczna (ps/nm x km) 3,0 @ 1310 nm / 18,0 @ 1550 nm
  • Ogólnie
    • Technologia
    • OS1/OS2
    • Typ
    • Duplex ST/ST patch cable
    • Konstrukcja
    • Compact charger 900 µ jacket
  • Wymiary
    • Dlugosc kabla
    • 5 m
  • Wykonanie
    • Typ wtyczki
    • ST <> ST