STSTOM4DEV15ST-ST MM OM4 DUPLEX 15M- 50/125µm

...mehr
LWL duplex patchkabel ST-ST MM OM4

Constructie:
• Stekker keramische huls met stofbeschermingsklep
• Compacte kern 900µ ommanteling
• Kabeldiameter standaard 2,8mm (ST, SC, SCA)
• Kabeldiameter standaard 2,0mm (LC, LCA)

• RoHS conform
• Verpakking: Individueel testcertificaat en uniek productidentificatienummer

Technische gegevens:
• Type en stekker
• Patchkabel OM4 50/125 /// SC

Standaard:
• conform IEC, EIA, TIA en Telcordia

Kabelspecificatie:
• Materiaal: halogeenvrij (LSZH)
• Versterkingselement: Aramide
• Drukweerstand: 1000 N
• Bedrijfstemperatuur: -20°C tot +60°C
• Brandlast OM4: IEC 60332-1 / IEC60332-3
• Fiber: 900µm, OM4 ITU-T G651.1, TIA/EIA 492 AAAB, IEC60793-2-10 conform

Stekkerspecificatie (optisch vermogen):
• Multimode OM4
• Tussenschakeldemping: max. 0.25dB (IEC 61300-3-4)
• Verlies: standaard 0,15dB (IEC 61300-3-4)

Fasespecificatie/ OM4:
• Demping (dB) km 2.8 @ 850nm / 0.8 @ 1310nm
• Bandbreedte OFL (MHz x km) 3500 @ 500nm / 500 @ 1310nm
  • Algemeen
    • Technologie
    • OM4
    • Type
    • Duplex ST/ST patch cable
    • Opbouw
    • Compact charger 900 µ jacket
  • Afmetingen
    • Kabellengte
    • 15 m
  • Uitvoering
    • Stekkertype
    • ST <> ST