HP J9150AModuł transodbiornika HP SFP+ - 10GBase-SR - tryb multi L

...mehr
Moduł transodbiornika HP SFP+ - 10GBase-SR - tryb multi LC/UPC
Transodbiornik 10 GB z formatem SFP+ do obsługi standardu 10 GB SR do połączeń 10 GB z multimodowymi kablami światłowodowymi na odległość do 300 m.

Firma Hewlett Packard stosuje zawsze najlepsze możliwe metody i technologie w zakresie niewielkich akcesoriów komputerowych lub rozwiązań dla centrum obliczeniowego. Bogata oferta różnych akcesoriów i opcji systemowych pomaga w bardzo opłacalnej regulacji lub rozbudowie systemu według potrzeb. Komponenty systemowe Hewlett Packard zapewniają wszystko co potrzebne.
Produkt.

Technologia okablowania
  • Średnica 62,5/125 µm lub 50/125 µm (rdzeń/płaszcz kabla), indeks gradientu, niewielka zawartość metalu, światłowód wielomodowy, według ITU-T G.651 i ISO/IEC 793-2 typ A1b lub A1a.

Przyłącza
  • 1 port LC 10-GbE (IEEE 802.3ae typ 10Gbase-SR), dupleks: tylko pełny

  • Ogólnie
    • Typ
    • Mini GBIC
    • Wykonanie
    • 10000BaseSR
    • Konstrukcja
    • 10/100/1000/10000 MBit/s
    • Technologia
    • -
  • Pozostale
    • Specyfikacja
    • Up to 300 m