LINKSYS LACXGLRMini GBIC (SFP+) LC, 10Gigabit/s, 10GBase-LR

Uitbreiding van het Ethernet-bereik zonder beperking van de prestaties en de betrouwbaarheid.

  • 10-Gigabit-Ethernet-glasvezelverbinding
  • Eenvoudige installatie en plug and play
  • tijdens gebruik te wisselen

  • Algemeen
    • Type
    • Mini GBIC
    • Uitvoering
    • 10GbaseLR
    • Opbouw
    • 10/100/1000/10000 MBit/s
    • Technologie
    • Single Mode
  • Overige
    • Specificaties
    • Up to 10 km