INT 545068Media-omzetter, Gigabit Ethernet, SC, Singlemode

...mehr
De Intellinet Media Converter integreert glasvezelkabel in een bestaand koperen kabelnetwerk voor een LAN upgrade met lage kosten en arbeid. Het werkt transparant - de prestaties en functionaliteit blijven onveranderd, het netwerk wordt alleen uitgebreid door de ondersteuning van beide media - koper en glasvezel.

Hoger bereik
De glasvezelondersteuning maakt het ook mogelijk om werkgroepen op afstand in uw netwerk te integreren. Zonder extra toegangspunten zijn er dus probleemloos verbindingen van gebouw tot gebouw mogelijk.

Vele voordelen met WDM-technologie
De WDM-technologie (WDM (Wavelength Division Multiplexing) in dit omvormermodel gebruikt slechts één vezel voor datatransmissie en ontvangst op afzonderlijke golflengten. Hierdoor kunt u goedkopere simplexkabels gebruiken in plaats van duplexkabels en dus besparen op installatiekosten.

Bekabeling flexibiliteit
Door het compacte ontwerp kan deze converter zowel in desktoptoepassingen met beperkte ruimte als in wandverdelers worden gebruikt. In een Intellinet 19" mediaconverterbehuizing kunnen ook meerdere omvormers worden geïnstalleerd.

  • SC-poort (Single Mode) met bidirectionele transmissie biedt een bereik van maximaal 20 km
  • Vereist gebruik met Gigabit Ethernet WDM bidirectionele Singlemode Media Converter, Model 545075
  • Gegevensoverdrachtsnelheid: 10/100/1000 MBit/s
  • WDM (Wavelength Division Multiplexing) technologie gebruikt slechts één vezel voor datatransmissie en ontvangst op afzonderlijke golflengtes
  • Golflengtes: Ontvangen (RX), 1550 nm; zenden (TX), 1310 nm
  • .
  • 10/100/1000Base-TX RJ45-poort, maximaal bereik 100 m (Cat5e of hoger)
  • RJ45-poort met automatische MDI/MDI-X-ondersteuning
  • LED's voor apparaatstatus
  • Bruikbaar als stand-alone omvormer of met 14-sleuven mediaconverterbehuizing, model 507356
  • Externe voeding, 5 V

  • Algemeen
    • Type
    • Media converter
    • Uitvoering
    • 100BaseTX <> 100BaseLX SC
    • Opbouw
    • 10/100/1000 MBit/s
    • Technologie
    • Single Mode
  • Overige
    • Specificaties
    • Up to 20 km