DELOCK 85135Kabel światłowodowy LC/LC Uniboot OM4 50/125µ 5 m

...mehr
Ten kabel światłowodowy firmy Delock może służyć do łączenia różnych urządzeń sieciowych, np. karty sieciowej z modułem SFP z przełącznikiem lub media konwerterem. Oba przewody mają wspólną powłokę izolacyjną oraz zabezpieczenie przed zgięciem, dzięki czemu kabel zajmuje bardzo mało miejsca. Dźwignia do wyjmowania ułatwia wypinanie w przypadku paneli o dużym zagęszczeniu.

Dane techniczne
  • Złącza: 1 x LC Duplex > 1 x LC Duplex
  • Kabel Multimode OM4
  • Włókno: 50/125 µm
  • Tuleja z ceramiki cyrkonowej z zatyczką ochronną
  • Konektor Uniboot
  • Dźwignia do wyjmowania
  • Możliwość zmiany biegunów
  • Wspólny płaszcz zewnętrzny
  • Średnica kabla: ok. 3 mm
  • Straty wtrącenia < 0,5 dB
  • LS0H (bez halogenu)
  • Kolor: fioletowy
  • Długość kabla: ok. 5 m


Wymagania systemowe
• wolny port LC Duplex
  • Ogólnie
    • Technologia
    • OM4
    • Typ
    • Duplex LC/LC patch cable
    • Konstrukcja
    • 50/125 µm
    • Kolor
    • violet
    • Wykonanie
    • Ceramic plug with a dust cap
  • Wymiary
    • Dlugosc kabla
    • 5 m
  • Wykonanie
    • Typ wtyczki
    • LC <> LC