HP J9150AHP SFP+-transceiver-module - 10GBase-SR - LC/UPC multimodus

...mehr
HP SFP+-transceiver-module - 10GBase-SR - LC/UPC multimodus
Een 10-gigabit transceiver met de vormfactor SFP+ voor de ondersteuning van de 10 Gigabit-SR-standaard voor 10 Gigabit-verbindingen met multimodus glasvezelkabel over een afstand van maximaal 300 meter.

Of het nu gaat om een kleine computer accessoires of oplossingen voor datacenters, Hewlett Packard gebruikt alleen de beste methoden en technologie. De rijke selectie van de systeemaccessoires en -opties helpen u uw systeem naar wens eenvoudig en zeer goedkoop aan te passen of uit te breiden. Met de systeemcomponenten van Hewlett Packard ontvangt u namelijk wat u nodig heeft.
Product.

Bekabelingstechnologie
  • 62,5/125 µm of 50/125 µm (kern/kabelmantel) diameter, gradiëntindex, laag metaalgehalte, multimodus glasvezellook, volgens ITU-T G.651 en ISO/IEC 793-2 type A1b of A1a.

Aansluitingen
  • 1 LC 10-GbE-poort (IEEE 802.3ae type 10Gbase-SR), duplex: alleen vol

  • Algemeen
    • Type
    • Mini GBIC
    • Uitvoering
    • 10000BaseSR
    • Opbouw
    • 10/100/1000/10000 MBit/s
    • Technologie
    • -
  • Overige
    • Specificaties
    • Up to 300 m