DELOCK 84612Duplex-LWL, LC/ST, 09/125µ 2m OS2

...mehr
Deze optische kabel van Delock kan gebruikt worden voor het aansluiten van verschillende netwerkapparaten zoals een netwerkkaart met SFP-module aan een switch of media-converter.

Technische gegevens
  • Aansluitingen: LC Duplex > ST Duplex
  • Singlemode OS2-kabel
  • Vezel: 9/125 µm
  • Keramiek ferriet met stofkap
  • LS0H (halogeenvrij)
  • Kleur: geel
  • Kabellengte: ca.2 m


Systeemeisen
  • een vrije LC duplexpoort


Inhoud van de verpakking
  • LWL-kabel


Verpakking
Polyzakje
  • Algemeen
    • Technologie
    • OS2
    • Type
    • Duplex LC/ST patch cable
    • Opbouw
    • 9/125 µm
    • Kleur
    • Yellow
    • Uitvoering
    • Ceramic plug with a dust cap
  • Afmetingen
    • Kabellengte
    • 2 m
  • Uitvoering
    • Stekkertype
    • LC <> ST