O0323.15Duplex Jumper LC-SC 50/125µ,15 m, OM4, paars

...mehr
Glasvezel patchkabels zijn gedefinieerde onderdelen van internationaal gestandaardiseerde gestructureerde bekabeling vlg. ISO/IEC11801.
Historisch gegroeid zijn er in de gestructureerde bekabeling veel verschillende stekkers, waarvan de volgende nog steeds relevant zijn: LC, SC, E2000, MPO/MTP
Een glasvezel patchkabel vertegenwoordigt de kortste verbinding tussen een passieve kabelpoort en een actieve netwerkpoort of een point-to-point-verbinding van twee actieve netwerkpoorten.
Kwaliteitsklassen laten een kwalitatief onderscheid zien van de glasvezel patchkabel in afhankelijkheid van de netwerkvoorziening voor de

gelijkluidende aanduidingen voor de patchkabels:
patchkabel, adapterkabel, aansluitkabel, hybridekabel, jumper, verbindingskabel


Kenmerken van EFB glasvezel patchkabel
Met aramide garens versterkte trekontlasting
Halogeenvrije en vlamwerende mantel volgens IEC-60754-2, IEC-60332-1 en IEC-61034
EFB LWL-stekkers vervullen de min. kwaliteitsklasse Grade B/2 volgens IEC-61753-1 voor Singlemode en Grade A/1 voor Multimode volgens IEC- 61753-222-2 (ontwerp)
100% getest en met individueel meetprotocol
  • Algemeen
    • Technologie
    • OM4
    • Type
    • Duplex LC/SC patch cable
    • Opbouw
    • 50/125 µm
    • Kleur
    • violet
  • Afmetingen
    • Kabellengte
    • 15 m
  • Uitvoering
    • Stekkertype
    • LC <> SC