LWL 4XST/SC50-5Duplex-adapterkabel, ST/SC, 5m

Duplex-lichtgolfgeleider-adapterkabel met 2 x 2 stekker

Aan beide kanten met glasvezelstekkers met gemonteerde aansluiting en patchkabels (halogeenvrij)

Vezel: I-VH2G 50/125µ OM2
Stekker: 2 x ST-keramiek op 2x SC-keramiek
Kleur: oranje
Lengte: 5 m
  • Algemeen
    • Technologie
    • OM2
    • Type
    • Duplex ST/SC patch cable
    • Opbouw
    • Compact charger 900 µ jacket
    • Uitvoering
    • Ceramic plug with a dust cap
    • Materiaal
    • Halogen-free
    • Kabeltype
    • Zip twin cable 2.8 x 6.6 mm
  • Afmetingen
    • Kabellengte
    • 5 m
  • Uitvoering
    • Stekkertype
    • ST <> SC
  • Overige
    • Specificaties
    • I-VH2G 50/125µ