SCSCOM3DAQ10SC-SC MM OM3 DUPLEX 10M - 50/125µm

...mehr
LWL duplex patchkabel SC-SC MM OM3

Samenstelling:
• Stekker keramiek ferriet met stofkap
• Compactader 900µ ommanteling
• Kabeldiameter standaard 2,8mm

• Conform RoHS
• Verpakking: Individueel testcertificaat en uniek productidentificatienummer

Technische gegevens:
• Type en stekker
• Patchkabel OM3 50/125 /// SC, ST, LC

Standaard:
• conform IEC, EIA, TIA en Telcordia

Kabelspecificatie:
• Materiaal: halogeenvrij (LSZH)
• Versterkingselement: aramide
• Drukvastheid: 1000 N
• Bedrijfstemperatuur: -20°C tot +60°C
• Kabelkleur: Standaard ORANJE
• Brandlast OM3: IEC 60332-1
• Vezel: 900µm, OM3 ITU-T G651.1, TIA/EIA 492 AAAB, IEC60793-2-10 conform

Stekkerspecificatie (optisch vermogen):
• Multimodus OM3
• Invoegdemping: max. 0,25dB (IEC 61300-3-4)
• Invoegdemping: typisch 0,15dB (IEC 61300-3-4)

Fasespecificatie/ OM3:
• Demping (dB) km 2,8 @ 850nm / 0,8 @ 1300nm
• Bandbreedte OFL (MHz x km) 1500 @ 500nm / 500 @ 1310nm
  • Algemeen
    • Technologie
    • OM3
    • Type
    • Duplex SC/SC patch cable
    • Opbouw
    • Compact charger 900 µ jacket
  • Afmetingen
    • Kabellengte
    • 10 m
  • Uitvoering
    • Stekkertype
    • SC <> SC