LCSCOM3DAQ3LC-SC MM OM3 DUPLEX 3M - 50/125µm

...mehr
LWL duplex patchkabel LC-SC MM OM3

Opbouw:

Stekker keramiek ferriet met stofkap

Compactader 900µ ommanteling

Kabeldiameter standaard 2.8mm


Conform RoHS

Verpakking: Individueel testcertificaat en uniek productidentificatienummer

Technische gegevens:

Type en stekker

Patchkabel OM3 50/125 /// SC

Standaard:

conform IEC, EIA, TIA en Telcordia

Kabelspecificatie:

Materiaal: halogeenvrij (LSZH)

Versterkingselement: aramide

Drukvastheid: 1000 N

Bedrijfstemperatuur: -20°C tot +60°C

kabelkleur: Standaard ORANJE

Brandlast OM3: IEC 60332-1

Vezel: 900µm, OM3 ITU-T G651.1, TIA/EIA 492 AAAB, IEC60793-2-10 konform

Stekkerspecificatie (optisch vermogen):

Multimodus OM3

Invoegdemping: max. 0.25dB (IEC 61300-3-4)

Invoegdemping: typisch 0.15dB (IEC 61300-3-4)

Fasespecificatie/ OM3:

Demping (dB) km 2.8 @ 850nm / 0.8 @ 1300nm

Bandbreedte OFL (MHz x km) 1500 @ 500nm / 500 @ 1310nm
  • Algemeen
    • Technologie
    • OM3
    • Type
    • Duplex LC/SC patch cable
    • Opbouw
    • Compact charger 900 µ jacket
  • Afmetingen
    • Kabellengte
    • 3 m
  • Uitvoering
    • Stekkertype
    • LC <> SC