DELOCK 84685Światłowód dupleks, LC/ST, 50/125µ, 1m, OM4

...mehr
Prezentowany światłowód marki Delock służy do łączenia różnych urządzeń sieciowych jak np. karty sieciowej, wyposażonej w moduł SFP ze switchem lub media konwerterem.

Dane techniczne
  • Złącza: LC dupleks > ST dupleks
  • Kabel wielomodowy OM4
  • Włókno: 50/125 µm
  • Ferula ceramiczna z osłoną przeciwkurzową
  • Kabel LSOH
  • Kolor: fioletowy
  • Długość kabla: ok. 1 m


Wymagania systemowe
  • wolny port LC dupleks


Zawartość opakowania
  • Kabel światłowodowy


Opakowanie
torebka polietylenowa
  • Ogólnie
    • Technologia
    • OM4
    • Typ
    • Duplex LC/ST patch cable
    • Konstrukcja
    • 50/125 µm
    • Kolor
    • violet
    • Wykonanie
    • Ceramic plug with a dust cap
  • Wymiary
    • Dlugosc kabla
    • 1 m
  • Wykonanie
    • Typ wtyczki
    • LC <> ST